Forum

Forum Profile
larryfay7472548
larryfay7472548
Group: Registered
Joined: 2021/09/02
New Member

About Me

  
Jaki smartfon do 800 zł wybrać? Tylko sprawdzone modele  
Jeżeli chcesz, byśmy naprawili Twój telefon wejdź do naszego sklepu internetowego: i kup online wybraną usługę serwisową np. wymiana wyświetlacza, portu ładowania albo naprawa telefonów Warszawa Mokotów szybki dotyku – digitizera. Oferujemy darmową wysyłkę Paczkomatem w obie strony. Tam bezdotykowo nadasz i odbierzesz paczkę. Płacisz online tylko za część serwisową i usługę jej wymiany.  
Nasz serwis jest naprawdę szybki, zdecydowaną większość części serwisowych posiadamy na stanie. Działamy również stacjonarnie. Nasz zespół znalazł rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych naprawą swojego urządzenia. Klient może umówić się z nami na przyjście do salonu pozostawiając swoje urządzenie w specjalnej skrzynce przy wejściu. Po drugiej stronie będzie czekał nasz pracownik, który odbierze skrzynkę oraz wniesie sprzęt do warsztatu.  
Staramy się nie tylko przestrzegać zasad bezpieczeństwa, ale również dbać o zdrowie, które w obliczu obecnej sytuacji jest bardzo ważne. Właśnie dlatego, oprócz jakości usług, zapewniamy sterylizację wykonaną przed i po naprawie. Do tej czynności zachęcamy Was również w użytku codziennym, ponieważ bakterie na sprzęcie mogą być w zasadzie wszędzie, również na etui czy szkle hartowanym.  
  
Jaki telefon kupić na wiosnę? - kwiecień 2021   
Jeśli nie masz dostępu do lamp UV, możesz korzystać ze ściereczek nasączonych alkoholem izopropylowym 70%, do czego zachęcamy Cię nie tylko my, lecz również Ministerstwo Zdrowia. Po rozpakowaniu całości poddamy urządzenie pełnej dezynfekcji. Korzystamy, przede wszystkim, z lampy UV. Zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo (mimo, że lampa daje nam pewność ochrony) przekładamy telefon w rękawiczkach do urządzenia o nazwie autoklaw.  
Tworząc w nim podciśnienie możemy poddać sterylizacji nie tylko telefon, ale również inne narzędzia np. wkłady do maszynek do golenia, brzytwę itd. Jest to produkt o szerokim zastosowaniu, stosują go m. in. gabinety stomatologiczne, kosmetologiczne oraz wiele innych gabinetów zabiegowych. Dopiero po takich procedurach urządzenie zostanie poddane diagnozie oraz stosownej naprawie.  
Procedury, które wdrożyliśmy dbają o bezpieczeństwo Twoje oraz naszych pracowników. Są to ciężkie czasy, do których każdy musi jakoś się przystosować. Właśnie dlatego przedstawiamy nowe podejście do BHP przy naprawie telefonów z rozszerzającym się koronawirusem w Polsce. Nie pozostaje nic innego, jak mieć nadzieję, że cały świat dość szybko znajdzie skuteczny lek na koronawirusa, który pozwoli wszystkim wrócić do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.  
  
Jaki smartfon wybrać? Czym kierować się przy zakupie?  
13. 08.2021 autor: Joanna Skornowicz Zwiększ rozmiar tekstu W dzisiejszych czasach telefon z Androidem lub innym systemem operacyjnym, może być tak powszechnym wyposażeniem dziecka, co plecak do szkoły czy piórnik. Pytanie tylko, jaki smartfon dla dziecka najlepiej wybrać? Czym powinien się cechować? Żaden z czołowych producentów nie tworzy telefonów dedykowanych dzieciom.

Location

Occupation

naprawa telefonów Warszawa Mokotów
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

  
Working

Please Login or Register